Digiturk Birecik Bayi Servisleri | Şanlıurfa Digiturk

BİRECİK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BİRECİK ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini göz atabilirsiniz. Digiturk BİRECİK bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin BİRECİK ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve Lig TV kanalları hakkında bilgi almak için 0506 777 73 73 numaralı müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

BİRECİK Abonelik Başvurusu: 0506 777 73 73

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
Digitürk Yetkili bayii Büyükpolat Elektronik Yusufpaşa, 11 Nisan Fuar Cd. No:11/D,Şanlıurfa BİRECİK

BİRECİK DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BİRECİK Digiturk Kurulumu
- ŞANLIURFA Lig TV Satışı
- Digiturk ŞANLIURFA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BİRECİK Fatura Ödeme Noktaları

BİRECİK ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BİRECİK Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0506 777 73 73 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BİRECİK Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Şubat - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0506 777 73 73  numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BİRECİK ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ŞANLIURFA bayimiz mevcuttur. ŞANLIURFA bayi listesi Şubat itibariye günceldir.

BİRECİK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

BİRECİK Servis Bölgeleri

Meydan - Merkez(Birecik) - Kurtuluş - Saha - Hoca Şerif - Sancak - Karşıyaka - Cumhuriyet - Akarçay - Çiçekalan - Eşmeler - Bilekli - Göktepe - Konak - İncirlidere - Düzlüce - İncirli - Güvenir - Kuyucak - Mağaralı - Abdallı - Bozdere - Çoğan - Bentbahçesi - Diktepe - Kurucahöyük - Fatmacık - Han - Korkutlu - Mengenli - Yaylacık - Komağlı - Divriği - Almaşar - Aşağı Almaşar - Kocaeli - Yeniçağ - Haydarahmet - Kural - Şeker - Ilgar - Dışlık - Ünsal - Yuvacık - Günışığı - Dalocak - Meyanca - Damlıcı - Cibinören - İnceler - Sumaklı - Özveren - Uğurcuk - Çiftlik - Altınova - İnnaplı - Surtepe - Geçittepe - Keskince - Meteler - Bahçeönü - Durucak - Bağlarbaşı - Aşağıhabip - Yukarı Habip - Söğürtlen - Böğürtlen - Yeni Akpınar - Sekill - Boztepe - Tüten - Aşağı İncirli - Karabaş - Pınarbaşı - Cumhuriyet - Merkez -

Hızlı Başvuru

Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.