Digiturk Harran Bayi Servisleri | Şanlıurfa Digiturk

HARRAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HARRAN ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini göz atabilirsiniz. Digiturk HARRAN bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin HARRAN ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve Lig TV kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

HARRAN Abonelik Başvurusu: 0506 777 73 73

HARRAN DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- HARRAN Digiturk Kurulumu
- ŞANLIURFA Lig TV Satışı
- Digiturk ŞANLIURFA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk HARRAN Fatura Ödeme Noktaları

 

 

HARRAN ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. HARRAN Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0506 777 73 73 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. HARRAN Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Şubat - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0506 777 73 73 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. HARRAN ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ŞANLIURFA bayimiz mevcuttur. ŞANLIURFA bayi listesi Şubat itibariye günceldir.

HARRAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • İMAMBAKIR
  • SÜLEYMAN DEMİREL
  • ŞEYH HAYATİ HARRANİ

Hızlı Başvuru

Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.